Луганщина налагодила зв’язки з французькими інвесторами.

Дата: 16.11.2023 16:17

Луганщина налагодила зв’язки з французькими інвесторами: що відомо?

Попередні перемовини щодо спільних проєктів у сфері кібербезпеки та «зеленої» енергетики проведені першим заступником голови ОВА Олексієм Смирновим із Жюльєт Дельб, керівником департаменту міжнародних зв’язків регіону О-де-Франс.

Цей економічний регіон Франції є другим за об’ємом іноземних інвестицій у країні.

Діалог відбувся в рамках презентації інвестиційних можливостей Луганської області на виставці-конференції «ReBuild Ukraine» у Варшаві.

Також Олексій Смирнов зустрівся з радником з експорту «Бізнес Франс Україна» Олександрою Герелюк.

«Відчувається зацікавленість іноземних партнерів у підтримці та відбудові Луганщини. Регіони Франції мають розпочинати співпрацювати безпосередньо з територіальними громадами Луганської області. Це допоможе якнайшвидше визначити нагальні потреби та актуальні проєкти відбудови кожної території області. Ця плідна співпраця має дати бажані результати у рамках спільної відбудови деокупованої Луганщини», – підбив підсумки зустрічей перший заступник голови ОВА.