Вшановуємо пам’ять жертв Голодомору 1932–1933 років.

Дата: 25.11.2023 12:13

Щороку в четверту суботу листопада Україна вшановує пам’ять жертв Голодомору 1932–1933 років і масових штучних голодів 1921–1923 і 1946–1947 років.

90 років тому кати українського народу намагалися знищити нас як націю. Для цього вони застосували найстрашніше — хотіли заморити українців голодом, зломити дух національного спротиву, вбити неповторну, самобутню культуру. Від голоду померли мільйони людей, що жили на території тодішньої Української СРР та Кубані, де переважну більшість населення становили українці.

Голодомор офіційно визнано геноцидом понад 28 парламентами, а в сьогоднішній визвольній війні поруч з Україною потужні союзники, які надають нам всебічну підтримку. Жива пам’ять про жах, який пережив наш народ тоді — не згасне ніколи.

Де б ви не були — вдома, в будь-якому регіоні України чи за кордоном, ввечері потрібно запалити вогник у вікні як вияв скорботи за загиблими та віри в перемогу українців найближчим часом.