З 1 березня зміняться правила призначення виплат для ВПО.

Дата: 04.02.2024 22:22

Обговорили це на нараді Координаційного штабу з питань забезпечення реалізації прав і свобод ВПО за участі Віце-прем’єр-міністра України - Міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірини Верещук.

Для того, аби всі категорії переселенців-луганчан отримали передбачені виплати розмістили детальне роз’яснення на ресурсах облдержадміністрації та прийняли ряд рішень щодо комунікації та організації роботи в цьому напрямку.

Зокрема начальникам військових адміністрацій та працівникам Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації надано доручення провести роботу щодо додаткового роз’яснення порядку призначення виплат ВПО, в тому числі і на базі гуманітарних хабів Луганщини.

Нагадаємо, виплати продовжено усім категоріям ВПО до 1 березня 2024 року.

Заяви на перепризначення допомоги для ВПО тих категорій, де це необхідно приймають органи соцзахисту населення. У відео - детальна інструкція порядку призначення виплат.