Ви є щитом і мечем Луганської області.

Дата: 14.02.2024 14:12

Луганська бригада ТРО потребує медевак: Обласна влада опрацьовує звернення

Перший заступник голови облдержадміністрації Олексій Смирнов відвідав розташування 111-ї окремої бригади територіальної оборони України.

Там він виконав почесну місію, нагородивши оборонців обласними відзнаками «Захиснику Луганщини».

«Ви є щитом і мечем Луганської області. Кожен з вас героїчно відстоює не тільки державний суверенітет країни, а і крок за кроком допомагаєте звільняти власні оселі від бруду кремлівських чобіт. Низький уклін вам за те, що даруєте надію усій Луганщині на швидке звільнення», – наголосив Олексій Смирнов.

В особистій бесіді командир підрозділу полковник Сергій Мамченко звернувся до Олексія Смирнова.

Справа у тому, що Луганська бригада ТРО вкрай потребує медично-евакуаційного автомобіля.

У свою чергу, перший заступник голови ОДА запевнив, що обласна влада розгляне таку можливість.