Навички боротьби зі стресом.

Дата: 20.04.2024 20:19

«Ти як?»: Навички боротьби зі стресом опановували наші ВПО в Києві

Тренінг щодо розвитку навичок стресостійкості та резильєнтності у ВПО в ситуаціях життєвих змін було організовано для наших переселенців, що мешкають у шелтері-хабі Лисичанської громади в Києві на базі гуртожитку Європейського університету.

Вони навчались методам регулювання емоційних станів та психологічного відновлення, знімати напругу в тілі, відволікалися від негативних думок та покращували своє самопочуття через арт-терапію.

Участь у заході, разом із луганчанами в Києві, взяли уповноважена з питань впровадження в регіоні програми ментального здоров’я «Ти як?», що діє за підтримки Першої леді Олени Зеленської, заступниця голови Луганської облдержадміністрації Катерина Безгинська та регіональна координаторка цього проєкту Інна Сазонова.

Семінар-навчання провели завідувачка кафедри психології та соціології факультету здоров’я людини Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля, доктор психологічних наук Юлія Бохонкова та студенти спеціальності «Психологія».