«Податки. Армія. Перемога».

Дата: 01.07.2024 12:47

«Всі, хто працює та сплачує податки – сприяють захисту нашої країни» - Артем Лисогор узяв участь у спецпогашенні марки «Податки. Армія. Перемога»

«Податки. Армія. Перемога» - поштовим випуском під такою назвою Укрпошта долучилася до Всеукраїнської інформаційної кампанії «Наші податки – наш захист!».

У церемонії спецпогашення марки узяли участь очільник Луганщини Артем Лисогор, директор філій АТ «Укрпошта» у Луганській та Донецькій областях Максим Сутковий та голова Регіональної ради підприємців при облдержадміністрації Жан Кисіль.

«Президент України Володимир Зеленський в одній зі своїх промов зазначив, що зарплата одного військового – це податки 6-8 працюючих українців. Тож, обороноздатність України напряму залежить від кожного з нас: всі, хто працює та сплачує податки – сприяють захисту нашої країни та її фінансовій стабільності», - зазначив Артем Лисогор.

У свою чергу, за традицією, на конверті зі штемпелем пам'ятне звернення залишив й Жан Кисіль: «На шляху до деокупації Луганщини! Разом до Перемоги! Україна понад усе!» - написав відомий луганський підприємець.

Поштовий випуск «Податки. Армія. Перемога» складається з двох художніх поштових марок. Одна містить зображення монети НБУ номіналом 1 гривня та має додаткову перфорацію у вигляді кола. Друга - зображення гільзи. Ці марки виконані у формі зчіпки, на зображенні якої можна роздивитись діючі заводи та підприємства: вони працюють, значить сплачують податки, що перетворюються на зброю, а вже завдяки зброї наша армія бореться з ворогом. Таким чином та сама гривня, яка вказана на марці, перетворюється на зброю (гільзу).

Художник марок, КПД, картки та штемпеля «Перший день» - Олександр Нікітюк.

Тираж зчіпки – 210 000 примірників. Кількість зчіпок в аркуші – 3 (6 марок).

Номінал марки із зображенням монети «1 гривня» — U = 15 грн.

Вартість марки = 15 грн.

Номінал марки із зображенням гільзи – A = 1 доллар США.

Вартість марки = 1 доллар США.