Луганщина залучає міжнародну підтримку.

До Луганської обласної військової адміністрації завітала делегація Консультативної місії Європейського Союзу з реформування сектору цивільної безпеки України.

08:50 26.07.2023

Призначено грошову компенсацію жертвам повені внаслідок підриву росіянами Каховської ГЕС.

Постановою Кабінету Міністрів України від 07 липня 2023 року № 691 внесено зміни до Порядку надання одноразової матеріальної грошової допомоги постраждалому населенню внаслідок підриву Російською Федерацією греблі Каховської гідроелектростанції, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 19 червня 2023 року № 626, якими передбачено надання одноразової виплати громадянам, незалежно від отримання допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам.

08:46 26.07.2023

Офіс Президента України

«Мільйони українців, українок день за днем, добу за добою максимально зосереджені на одному. Не на собі, не на своїх якихось бажаннях, а на захисті держави й життя. Але, на жаль, деяким особам здається, що війна десь там, десь далеко від них. Ніби купол Верховної Ради чи стіни якихось там кабінетів чи перелік якихось повноважень можуть закрити від реальності. Ніхто не пробачить ані депутатам, ані суддям, ані «воєнкомам» чи будь-яким іншим посадовцям протиставлення себе державі. Комусь там острови та курорти під час війни, комусь там – заробіток у «воєнкоматі», комусь там хабарі в судах. Для будь-яких державних посадовців це зрада державних принципів, це зрада інтересів суспільства. Я хочу всіх депутатів, чиновників та всіх інших на державних посадах попередити. Коли цілими днями шукаєш зброю для держави, коли вся увага тому, щоб була артилерія, були ракети, були дрони… Коли постійно бачиш, постійно відчуваєш, яку моральну силу здобули для України наші воїни, наші люди, які роблять усе можливе й неможливе для перемоги та збереження свободи, тоді будь-яке внутрішнє зрадництво, будь-який «пляж» чи будь-яке особисте збагачення замість інтересів України викликають щонайменше лють. Лють. Запам’ятайте це. Уявіть, скільки мільйонів сердець в Україні відчули таку ж лють. Я хочу, щоб мене зараз почули всі депутати, усі посадовці. Ви повинні працювати в Україні та заради інтересів українського народу. Я вдячний тим депутатам Верховної Ради України, які справді займаються інтересами держави. А ті, хто думає, як би більше часу провести за кордоном, та шукають собі «вигідні» відрядження, щоб можна було їх поєднати з бізнесом, з друзями чи «пляжами», – вас таких не буде».

08:30 26.07.2023

«Прихисток»

Власники житла можуть подати заявку на компенсацію за прихисток переселенців дистанційно

19:49 23.07.2023

Ти як?

У межах ініціативи Олени Зеленської зі створення Всеукраїнської програми ментального здоров`я продовжується комунікаційна кампанія Ти як?

19:45 23.07.2023

Днями – у Новодружеську.

Маленькі села в окупації «вмирають» – росіяни там нічого не відновлюють, у Новодружеську військові рф шукають собі житло, загарбники атакували поблизу Надії

19:38 23.07.2023