В УКРАЇНІ ВВЕДЕНО НОВІ КАРАНТИННІ ОБМЕЖЕННЯ

Зараз епідемічна ситуація з поширенням коронавірусу в Україні прогнозовано погіршується. Фіксується перевищення загальнонаціонального індикатора позитивних тестів серед усіх протестованих. Є тенденції до збільшення госпіталізацій хворих на COVID-19.

08:40 20.09.2021

Почесні громадяни Щастинського району

На одинадцятій сесії Щастинської районної ради восьмого скликання депутати затвердили Положення про присвоєння звання «Почесний громадянин Щастинського району» та ухвалили список Почесних громадян Новоайдарщини та Почесних громадян Станично-Луганського району прирівняних до Почесних громадян Щастинського району, а саме:

15:31 13.09.2021

Увага! Конкурс!

Щастинська районна рада оголошує конкурс на створення офіційної символіки Щастинського району.

17:33 30.06.2021

Десята позачергова сесія восьмого скликання

30 червня 2021 року відбулося пленарне засідання позачергової десятої сесії восьмого скликання Щастинської районної ради Луганської області під керівництвом голови районної ради Олени Коробки. У засіданні взяли участь 21 депутат, на засіданні були присутні: Тетяна Новикова – голова Щастинської районної державної адміністрації, Олег Супрун – головний лікар КНП «Щастинська міська лікарня», представники СБУ та громадськості.

17:05 30.06.2021

Дев'ята сесія восьмого скликання

15 квітня 2021 року відбулося пленарне засідання позачергової дев’ятої сесії восьмого скликання Щастинської районної ради Луганської області під керівництвом голови районної ради Олени Коробки. На засідання прибуло 27 депутатів. Також на засіданні були присутні Тетяна Новикова – голова Щастинської районної державної адміністрації, Новоайдарський селищний голова Шопін Ігор Вікторович, керівники комунальних установ та інших організацій Щастинського району.

10:59 19.04.2021

Восьма сесія восьмого скликання

25 березня 2021 року відбулося пленарне засідання восьмої сесії восьмого скликання Щастинської районної ради Луганської області під керівництвом голови райради Олени Коробки. На засідання прибуло 27 депутатів.

10:56 26.03.2021