Старобільський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги

Хто звільняється від сплати земельного податку

Згідно зі статтями 269, 270 Податкового кодексу платниками земельного податку є власники земельних ділянок, земельних часток (паїв) та землекористувачі, а об’єктами оподаткування — земельні ділянки, які перебувають у власності або користуванні.

13:26 16.07.2021

Хто має статус «дитини»?

Відповідно до законодавства України дитиною є особа до досягнення нею повноліття, а саме 18 років.

08:14 01.06.2021

Звільнення за власним бажанням

«Новоайдарське бюро правової допомоги» Старобільського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги допомагає вирішувати проблем у правовий спосіб. Чимало питань виникає у громадян стосовно звільнення, тому в даній статті розглянемо одну з підстав звільнення - «Звільнення за власним бажанням».

08:13 01.06.2021

Черговість спадкування за законом

Питання спадкування є найбільш поширені, з якими звертаються громадяни до «Новоайдарського бюро правової допомоги» Старобільського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, тому в данній статті розглянемо одне з них, а саме: «Черговість спадкування за законом».

16:02 17.03.2021

Право на обов'язкову частку у спадщині

Відповідно до Цивільного кодексу України особа має право розподілити спадкове майно та призначити спадкоємців за допомогою заповіту. Водночас незалежно від змісту заповіту закон гарантує визначену частку спадщини, яка називається обов’язковою часткою, певній категорії осіб.

16:01 17.03.2021