День Державного Гімну України.

10 березня українці відзначають День Державного Гімну України, одного з головних символів держави поряд із прапором і гербом. Відзначення цього дня затверджене Кабінетом Міністрів України 7 грудня 2021 року.

22:02 10.03.2024

«Борітеся – поборите».

Луганчани об’єдналися онлайн, аби відзначити 210 річницю від Дня народження Тараса Шевченка

22:39 09.03.2024

«Прозорість і підзвітність».

Прозорість і підзвітність: Артем Лисогор тримає на особистому контролі декларування доходів держслужбовців

22:32 09.03.2024

Міжнародна платформа «Відновлення прав постраждалих від сексуального насильства.

Катерина Безгинська взяла участь у Міжнародній платформі «Відновлення прав постраждалих від сексуального насильства, пов’язаного з конфліктом: елемент миру та світової безпеки»

07:09 06.03.2024

Відбувся форум ветеранського бізнесу «Підтримка ветеранського підприємництва: від національної до регіональної перспективи».

Захід організовано Українським ветеранським фондом Мінветеранів спільно з ветеранськими бізнес-спільнотами, громадськістю задля створення стимулів розвитку ветеранського підприємництва.

07:08 06.03.2024

Портал повідомлень - StopCrime.

Запрацював портал повідомлень про матеріали, пов’язані із сексуальним насильством над дітьми в мережі

22:39 04.03.2024

«Без бар’єрів».

У шести регіонах України працюють автошколи для осіб з інвалідністю