Діяльність хабу для наших ВПО.

У Луцьку Олексій Смирнов наголосив на посиленні підтримки луганчан за програмами соціального захисту населення

13:15 14.02.2024

Луганський бізнес співпрацюватиме із Спілкою підприємців та роботодавців Польщі.

Луганська обласна державна військова адміністрація, Регіональна рада підприємців при облдержадміністрації та Спілка підприємців та роботодавців Польщі підписали Меморандум про співпрацю, аби консолідовано протидіяти викликам, з якими стикається бізнес в умовах війни. Це й постійні ракетні обстріли, й пошкодження логістичних шляхів, «прильоти» по виробничих потужностях та складах. Аби консолідовано протидіяти викликам, з якими стикається бізнес в умовах військового конфлікту.

12:24 14.02.2024

Яким чином і де пенсіонери-ВПО можуть пройти ідентифікацію.

Згідно з урядовою постановою, пенсіонерам, які стали внутрішньо переміщеними особами до 24 лютого 2022 року та отримують пенсії через поточні рахунки в АТ «Ощадбанк», термін проходження фізичної ідентифікації продовжено до 31 березня 2024 року.

12:23 14.02.2024

Який розмір штрафу за невикористання нормативу робочих місць для осіб з інвалідністю.

Роботодавці, де середньооблікова чисельність працівників — осіб з інвалідністю менша, ніж установлено нормативом, передбаченим статтею 19 Закону № 875, щороку сплачують відповідним відділенням ФСЗО адміністративно-господарські санкції.

20:30 11.02.2024

В Україні запрацював координаційний штаб з питань приведення до належного стану захисних споруд цивільного захисту.

6 лютого відбулось перше засідання Координаційного штабу з питань приведення об’єктів фонду захисних споруд цивільного захисту як таких, що мають стратегічне значення для забезпечення захисту населення, у належний стан.

18:36 07.02.2024