Пишаємось!!

Міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко відзначив державними та відомчими нагородами воїнів Об’єднаної штурмової бригади Нацполіції "Лють".

14:54 05.01.2024

«Пакункок малюка».

30 календарних днів від народження дитини є у батьків, щоби подати заяву на отримання «пакунка малюка» до органів соцзахисту населення чи ЦНАПу за місцем проживання

14:53 05.01.2024

Як зміниться розмір пенсій з січня 2024 року.

Закон України “Про Державний бюджет України на 2024 рік” передбачає підвищення в 2024 році, зокрема, розмірів прожиткового мінімуму та мінімальної заробітної плати.

20:37 03.01.2024

Як зміниться розмір пенсій з січня 2024 року.

19:56 02.01.2024

Луганщина долучилася до проєкту Президента «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги».

Перше засідання організаційного комітету з реалізації проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» провела заступниця начальника Луганської ОВА, голова оргкомітету Катерина Безгинська.

09:20 28.12.2023

Громади можуть запровадити нові послуги.

Міністерство соціальної політики України запрошує територіальні громади з усієї України долучитися до нового проєкту і запустити для своїх мешканців послугу з формування життєстійкості.

13:51 20.12.2023

Долучайтеся до опитування.

Долучайтеся до опитування, спрямованого на створення та покращення умов для занять руховою активністю

13:50 20.12.2023