Новини

Луганщина долучилася до проєкту Президента «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги».

Перше засідання організаційного комітету з реалізації проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» провела заступниця начальника Луганської ОВА, голова оргкомітету Катерина Безгинська.

09:20 28.12.2023

Громади можуть запровадити нові послуги.

Міністерство соціальної політики України запрошує територіальні громади з усієї України долучитися до нового проєкту і запустити для своїх мешканців послугу з формування життєстійкості.

13:51 20.12.2023

Долучайтеся до опитування.

Долучайтеся до опитування, спрямованого на створення та покращення умов для занять руховою активністю

13:50 20.12.2023

Офіс Президента України.

У плані проведення подальшої мобілізації мають бути чітко обґрунтовані пропозиції та передбачені відповіді на нагальні питання, які турбують військовослужбовців. Про це заявив Президент України Володимир Зеленський під час підсумкової пресконференції в Києві.

13:38 20.12.2023

Як отримати бебі-бокс: алгоритм дій.

У ньому зібрані майже сто речей, необхідних для догляду за малюком: одяг, підгузки, матрац і ковдри, пелюшки, іграшки, засоби гігієни. Цьогоріч понад 30 тисяч батьків отримали «пакунок малюка».

14:34 19.12.2023

Громади можуть запровадити нові послуги.

14:33 19.12.2023