Оновлено порядок видачі ваучерів на навчання.

Урядом ухвалено постанову «Про внесення змін до Порядку видачі ваучерів для підтримання конкурентоспроможності деяких категорій громадян на ринку праці» № 1264 від 01.12.2023 р., якою оновили відповідну постанову Кабміну № 207 від 20.03.2013 р.

23:36 14.12.2023

Новорічні іграшки власноруч.

Ялинку поблизу лінії фронту прикрасять іграшки, створені маленькими луганчанами. Артем Лисогор запросив долучитися дітей-переселенців

11:45 11.12.2023

Вітаємо всіх земляків з Днем місцевого самоврядування!

Вітаємо всіх земляків з Днем місцевого самоврядування! Бажаємо усім працівникам органів місцевого самоврядування, депутатам місцевих рад, ветеранам самоврядної ниви, міцного здоров’я, родинного щастя, благополуччя, добра і достатку. Хочемо побажати вам у цей день сил, наснаги, успіхів у роботі, здоров’я та щастя й, звичайно ж, мирного неба над головою.

15:30 07.12.2023

Зустрич очильника Луганської області із консулом Литовської Республіки.

Начальник Луганської обласної військової адміністрації Артем Лисогор обговорив плани на подальшу співпрацю із надійним другом та постійним партнером - Почесним консулом Литовської Республіки в Луганській області Робертасом Габуласом.

23:14 06.12.2023