Новини

Розмір середньомісячного сукупного доходу при наданні пільг на оплату житлово-комунальних послуг.

Перелік пільг з оплати житлово-комунальних послуг, що надаються з урахуванням доходів, а також осіб, які мають право на такі пільги, визначено Порядком надання пільг окремим категоріям громадян з урахуванням середньомісячного сукупного доходу сім’ї (затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 04.06.2015 №389).

23:32 06.02.2024

Оголошено XIII Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей – 2024».

ТОВ «Редакція журналу «Охорона праці» та Федерація профспілок України оголосили про проведення XIII Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей – 2024» до Всесвітнього дня охорони праці, який щорічно відзначається 28 квітня.

23:07 06.02.2024

Молодь Луганщини серед лауреатів загальноукраїнського творчого конкурсу.

Інститут політико-правових та релігійних досліджень оголосив результати Всеукраїнського конкурсу творчих робіт «Національно-патріотичне становлення молоді» з нагоди відзначення Дня Соборності України.

22:25 04.02.2024

З 1 березня зміняться правила призначення виплат для ВПО.

Обговорили це на нараді Координаційного штабу з питань забезпечення реалізації прав і свобод ВПО за участі Віце-прем’єр-міністра України - Міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірини Верещук.

22:22 04.02.2024